عضویت شما در سایت پیشرفت کنیم به این معنا می باشد که شما تمامی قوانین سایت را مطالعه و با تمامی قوانین سایت موافقت نموده اید

 

می توانید بصورت انفرادی یا گروهی فیلمهای آموزشی خودتان یا گروهتان و یا فیلمهای آموزشی زبان اصلی را بصورت زیرنویس فارسی یا دوبله فارسی کرده و روی سایت پیشرفت کنیم قراردهید و علاوه بر معرفی و تبلیغات خودتان، درآمدزایی بسیار خوبی داشته باشید:

همکاری با پیشرفت کنیم به صورت فردی:

در صورتی که به زبان خارجی تسلط کافی دارید، با توجه به توانایی و علاقه شما  پیشرفت کنیم فیلمها و یا متن فیلم و یا صدای محصول را در اختیارتان قرار می دهد و پس از انجام کار، محصول تولید شده روی سایت قرار می گیرد و پس از فروش هر محصول در پایان هر ماه، با توجه به سهمی که در کار داشته اید با شما تسویه حساب می گردد .

تشکیل تیمهای آموزشی :

می توانید با توجه به توانایی تان در هریک از زمینه های ترجمه ، زیرنویس کردن فیلم و دوبله فیلمهای آموزشی زبان اصلی تیم خود را تشکیل داده و محتوای آموزشی خود را تولید و روی سایت پیشرفت کنیم آپلود نمایید و پس از آن بدون هیچ محدودیت زمانی با فروش محصول خود کسب درآمد نمایید.

نکته : از آنجا که سایت پیشرفت کنیم امکان واریز سهم فروش محصولات آموزشی را فقط برای یک نفر دارد، کسی که به عنوان سرگروه تیم تولید در سایت ثبت نام می کند و آموزشهای تولید شده گروه شما را در سایت بارگزاری می نماید طرف حساب سایت می باشد. بنابراین مبالغ به حساب ایشان واریز می شود و تقسیم سهم دیگر اعضای گروه توسط ایشان انجام می شود.

 

در ضمن اگر محصول و یا  مجموعه آموزشی ای در اختیار دارید و تمایل به فروش آن دارید می توانید آنرا از طریق سایت پیشرفت کنیم و از طریق بخش همکاری در فروش به فروش برسانید

فروش مجموعه شما از طریق سایت رایگان می باشد و تنها هزینه های سرور و پشتیبانی از شما دریافت خواهد شد.

نشان تجاری:

نشان های تجاری، علائم سرویس ها  و لوگو ها که در سرویس ها و محتوای پیشرفت کنیم علائم تجاری ثبت شده می باشد و علائم تجاری ثبت نشده تهیه کنندگان ما منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .

تمامی حقوق سایت پیشرفت کنیم رزرو شده است و شما نباید در نشان های تجاری تغییر به وجود اورید و یا آنها را مبهم نمایید و یا بدون اطلاع قبلی پیشرفت کنیم به انها لینک بدهید.

سلب مسئولیت گارانتی:

سرویس ها ، محتوای سایت و فایل ها و هر محتوای دیگر سایت که کاربران در سایت قرار می دهند هیچگونه گارانتی نداشته و منطبق بر قانون as-is (محصولی که می بینید هر آن چیزی است که می باشد) می باشد

چنانچه مخاطبین هر گونه مشکلی را در محتوای آموزش های پیشرفت کنیم مشاهده کردند می توانند مشکل را به اطلاع بخش پشتیبانی پیشرفت کنیم برسانند.

خرابی سیستم:

سایت پیشرفت کنیم به صورت دوره ای برای پشتیبانی و نگهداری و اهداف دیگر اقدام به دان کردن سیستم می کند و به علاوه خرابی های برنامه ریزی نشده ممکن است رخ دهد و شما می پذیرید که پیشرفت کنیم در قبال موارد زیر مسئولیتی ندارد:

در دسترس نبودن سرویس های گرفته شده از شرکت های دیگر مانند هاست

هر گونه از دست رفتن و خرابی در اطلاعات که به واسطه مشکلات خرابی سخت افزاری و نرم افزاری که از سوی شرکت ارائه دهنده خدمات هاست رخ می دهد و هر گونه تاخیر و ندادن داده ها که ناشی از مشکلات شرکت های ارائه دهنده هاست صورت می گیرد و همچنین مشکلات اینترنتی و مشکلات شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت و مشلات شبکه ای و سخت افزاری

خاتمه:

پیشرفت کنیم این حق را برای خود قائل است تا در هر دوره ، سرویس ، فایل و محتوا و دسترسی شما به اکانت خود تغییر ایجاد کند ، حذف کند ، معلق کند مطابق موارد زیر:

1-      اگر اقدام به رخنه کردن در سیستم نمایید و یا هر یک از سیاست های سایت پیشرفت کنیم را نادیده بگیرید در این صورت پیشرفت کنیم بدون هر گونه اطلاع قبلی دست به اقدام خواهد زد و اگر چنانچه دوره ای خریداری کرده باشید و یا از خدماتی از سایت استفاده کرده باشید سایت پیشرفت کنیم در قبال آن خدمات و خرید ها در صورت حذف هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و می پذیرید که هیچگونه خسارتی سایت پیشرفت کنیم پرداخت نخواهد نمود.

2-      ما ممکن است هر اقدامی را با دلیل یا بدون دلیل انجام دهیم در این صورت ما انرا از قبل به اطلاع شما می رسانیم و در این صورت اگر شما آموزش گیرنده باشید ما هر دسترسی که شما از دست داده باشید را به شما بر می گردانیم و اگر چنانچه شما مربی یا فروشگاه باشید تمامی مبالغی که به حساب شما واریز نشده است را به شما باز خواهد گرداند.

3-      اگر چنانچه شما اقدام به خاتمه نمایید و یا اکانت خود را حذف نمایید پیشرفت کنیم هیچگونه تعهدی مبنی بر بازگرداندن داده های شما را نخواهد داشت.

دوره های بهداشت و سلامتی و ورزشی

در دوره و فایل های بهداشت و سلامتی ذاتا خطرپذیری وجود دارد و با استفاده از آنها شما تایید می کنید که به صورت کاملا داوطلبانه اقدام به استفاده از آنها و تمرین های فیزیکی نموده اید و پیشرفت کنیم و مربیان به شدت توصیه دارند که قبل از هر گونه تمرین و استفاده از این مجموعه ها با مشاور و یا دکتر خود مشورت داشته باشید و در صورت استفاده تصدیق می نمایید که هر گونه صدمه ، جراحت و هر چیز دیگر به طور کامل توسط خود شما انجام شده است و سایت پیشرفت کنیم هیچگونه مسئولیتی در قبال اینگونه موارد ندارد و در ضمن تایید می نمایید که برای استفاده از هر یک از این دوره ها شما مشکلات روحی و جسمی ندارید که شما را از آن دوره باز دارد و تایید می کنید که چنانچه دارای شرایط و ناتوانایی های مزمن هستید شما با شرکت در این دوره ها در خطر می باشید و نباید از این دوره ها استفاده نمایید.

نمایندگی:

پیشرفت کنیم در هیچ کجای ایران نمایندگی ندارد

قوه قهریه:

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، پیشرفت کنیم هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

پیشرفت کنیم همیشه و در همه زمان نهایت تلاش می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها و دی وی دی ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و پیشرفت کنیم تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به بخش پشتیبانی پیشرفت کنیم اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به بخش پشتیانی پیشرفت کنیم ارسال گردد. 

 
کلیه محتویات سایت پیشرفت کنیم شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت پیشرفت کنیم تعلق دارد.