چرا سایت من در جستجوی گوگل نیست؟

 

اگر سایت شما در جستجوهای گوگل وجود ندارد ، دلایل زیادی برای این مسئله وجود دارد.در این آموزش بعضی از عمده ترین دلایل و گام ها برای حل این مسئله را ذکر می کنیم.

سایت شما خیلی جدید است

اگر شما جدیدا سایت خود را ایجاد کرده اید ، هنوز موتورهای جستجو سایت شما را ایندکس نکرده اند.سایت هایی در نتایج موتورهای جستجو قرار می گیرند که موتورهای جستجو آن سایت ها را مورد بازدید قرار داده باشند که به این فرایند ایندکس گذاری گفته می شود

 

چک کنید که ایا گوگل و سایر موتورهای جستجو سایت شما را ایندکس کرده اند

تست کنید اگر سایت شما بوسیله جستجو ایندکس شده است برای URL دقیق یا نام دامنه بدون دیگر کلمات(مانند http://www.yourdomain.com )

اگر سایت شما در جستجو ظاهر نمی شود (با عنوان دقیق) به این معناست که سایت شما هنوز ایندکس نشده است.

اما اگر سایت شما با نام دقیق دامنه در موتورهای جستجو ظاهر می شود اما برای کلمات کلیدی موتور جستجو سایت شما را نشان نمی دهد لازم است که شما روی محتوای سایت در مورد آن کلمه کلیدی  مشخص تمرکز بیشتری داشته باشید.

 

سایت شما آزمایشی است

موتورهای جستجو سایت های آزمایششی را ایندکس نمی کنند.

 

سایت شما برای کلمات کلیدی مشخص ظاهر نمی شود

اگر سایت شما برای مدت زمان زیادی فعال بوده است این شانس در مورد شما وجود دارد که سایت شما برای موتورهای جستجو قابل دیدن است اما برای کلمات کلیدی که شما انتظار دارید تا بییندگان سایت برای یافتن سایت وارد کنند به خوبی رتبه بندی نشده است .

سایت شما یا صفحه خانگی شما با پسورد محافظت شده است

اگر برای کل سایت شما پسورد وجود دراد یا صفحه خانگی شما دارای پسورد است موتورهای جستجو آن سایت را ایندکس نمی کنند.

 

صفحه شما دارای تگ های "no index" می باشد.

شما می توانید با نوشتن کدهای سفارشی به موتور جستجو بگویید تا صفحات مشخصی از سایت شما را ایندکس نکند.بنابراین اگر شما از این کدها استفاده کرده باشید می تواند دلیلی بر این باشد که سایت شما ایندکس نشده است